ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9029366
nr 902 9366
Sent 1800-tal, 51 x 76
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juli 2014
kl 19:56:33
100 kr
200 kr
300 kr